Co navštívit v okolí

HyperLink
Sportovní areál Monínec
celoroční provoz, sjezdovka 1200m. Čtyřsedačková lanovka - kotva Poma. Lyžařská škola. Tratě na běžky, půjčovna sportovních potřeb, lyžování 100 dnů v roce. Nabízíme sportovní vyžití - tubing, bikepark, cyklookruhy, letní lyže, koupání, bizoni, koloběžky, golf, koně, ryby, paintball, tenis, volejbal, selská zoo, mountainboard, sauna, posilovna, šipky, kulečník, parking, kongresové sály, Dvě restaurace. Ubytování 200 osob. Firemní servis. Svatby, oslavy.
HyperLink
Golf klub Čertovo břemeno
byl založen v roce 2001. Leží ve středu Přírodního parku Jistebnická vrchovina v průměrné výšce 640 m. Výškový rozdíl mezi odpalištěm a jamkovištěm činí nejvíce 31 m, nejméně 2 m. Prvních 9 jamek bylo uvedeno do provozu v červnu 2002 včetně recepce, cvičné louky, putting a chipping green. Od zahájení sezóny 2009 se hraje na 18 jamkách. Výstavba nové velké klubovny započne v roce 2009. Křižují jej dva potůčky a jeho součástí je několik rybníků a řada tůní.
HyperLink
Farma /Y
se nachází v krásném prostředí Čertovy hrbatiny mezi obcemi Sedlec-Prčice a Jistebnicí. V nabídce jsou vyjížďky do okolí, výuka na jízdárně, vodění dětí, vyjížďky kočárem atd. Objednávky je nutno zajistit alespoň jeden den dopředu. Huculský kůň je horské plemeno, pocházející z oblasti zemí Karpatského oblouku. V současné době je huculský kůň využíván při agroturistice a při hipporehabilitaci dětí a mládeže.
HyperLink
Hospůdka Za pecí Veletín
se nachází v malebné vesničce Horní Veletín. Otevírací doba: PO-ČT: 16-22, PA: 16-01, SO-NE: 13-01. Tel. 723 713 936
HyperLink
Hospoda a penzion „U bizona“ Cunkov
Penzion se nachází cca 5 km o obce Jistebnice. Sousedí s golfovým areálem "Čertovo břemeno" a s farmou "Diagonála Y", která se zabývá chovem huculských koní. Za své jméno vděčí penzion bizonům, které chová ing. Pavel Kozák v těsné blízkosti penzionu. Jedná se o párek, který se ale úspěšně rozmnožuje. Posezení ve stylové hospůdce s rychlým občerstvením. Tel.: 777 731 413, e-mail: kozak.froll@volny.cz. Otevírací doba: Pá 17.00–20.00, So-Ne 13.00–20.00


Partnerské weby

apiland.cz - Med od včelaře
Apiland.cz - med od včelaře - Webové stránky včelaře zaměřené na včelaření, propagaci prodeje medu a ostatních včelích produktů, jakožto zdroji kvalitních a zdravých výrobků a doplňků stravy. Nabídka prodeje kvalitního medu.

Aukce pozemku
Prodej půdy a pozemků - Webový portál prodejdudy.cz umožňuje uživatelům vkládání bezplatné inzerce s rychlou online komunikací prostřednictvím elektronických formulářů, prezentuje základní informace v oblasti prodeje pozemků a nabízí odborný komplexní zprostředkovatelský servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

Aukce pozemku
Aukce pozemku - Veřejný internetový aukční portál zaměřený na prodej a nákup pozemků prostřednictvím kterého můžete formou soutěže o nejvyšší nabídkovou cenu snadno a rychle prodat či koupit jakýkoliv pozemek. Prodej přes aukci umožňuje prodávajícímu transparetní prodej nemovitosti z pohodlí domova při maximalizaci výnosů a značné úspory nákladů na zajištění prodeje. Prodávající je svým vlastním manažerem prodeje, bez dalších zprostředkovatelů, dohodců a prodej svého majetku má plnně pod kontrolou. Ochranu prodávajícího před nízkou nabídkou zájemce zajišťuje možnost stanovení limitní ceny, pod kterou se nomovitost nemůže prodat.

AUKCE DŘÍVÍ.CZ - aukční portál www.aukcedrivi.cz, umožňuje transparentní prodej a nákup všech sortimentů surového dříví, dřevařských výrobků a dřevních odpadů v reálném čase, se zárukou maximálního výnosu s minimálními náklady.

Bohemia Brethren, s.r.o. - Tvorba, optimalizace webových stránek a aplikací. Výkon odborné správy lesa, poradenská činnost, dotace, znalectví a služby pro majitele lesů. Realitní a obchodní činnost v lesnictví a zemědělství.

Lesnicko-dřevařský server lesni-obchody.cz - online databáze poptávek, nabídek, zakázek a inzercí v lesním hospodářství a dřevařském průmyslu. Obchod se dřívím, dřevařské výrobky, biomasa, trh služeb živnostníků a firem, sazenice a osivo lesních dřevin, vánoční stromky, ostatní všeobecná inzerce, databáze firem dle oborů, prezentace formou zveřejňování PR článků. Server provozuje firma Bohemia Brethren,s.r.o.

HyperLink
Realitinzert.cz - bezplatná soukromá inzerce nemovitostí celé ČR. Tento webový portál nabízí soukromým a právnickým osobám možnost kvalitní inzerce nemovitostí bez realitních kanceláří.
Cílem je umožnění inzercí prodeje, koupě, pronájmu a výměny nemovitostí bez zprostředkovatele. Pokud chcete koupit nebo prodat nemovitost, s námi máte možnost obchodovat přímo a ušetřit významné finanční prostředky.

HyperLink
Prodejlesa.cz - Webový portál, poskytující odborné poradenské a zprostředkovatelké služby v oblasti trhu s lesním majetkem. Napomáhá majitelům v prodejnosti jejich majetků. Portál provozuje společnost Bohemia Brethren, s.r.o., která poskytuje poradenské, znalecké, dotační a realitní služby v lesnictví. Specializuje se na oblast zprostředkování prodeje a nákupu lesních majetků. Nabízí kompletní obdorný servis včetně kvalitních právních služeb prostřednictvím spolupracující advokátní kanceláře.

HyperLink
Agrowald - firemní uskupení - Firemní uskupení Agrowald tvoří tři společnosti, zabývající se lesní výrobou, obchodem se dřívím,, myslivostí, poplatkovými lovy, školkařskou výrobou a ekologickým zemědělstvím.
Firma Agrowald Rožmberk s.r.o. nabízí především poplatkový odlov jelena, poplatkový odlov daňka, poplatkový odlov muflona, poplatkový odlov prasete, poplatkový odlov srnce.
V honitbě Přízeř a v několika navazujících oborních chovech. Mimo individuální lovy nabízí také naháňky na spárkatou zvěř a hony na bažanty. Ojedinělý je chov bizona amerického.
Honitba se nachází na Českokrumlovsku, v podhůří Šumavy, v malebném okolí historického městečka Rožmberk nad Vltavou. Rozloha této největší honitby v okrese Český Krumlov činí téměř 4000 ha. Jedná se o členitý podhorský lovecký revír, vyznačující se hlubokým údolím Vltavy, kde je nadmořská výška kolem 500 m n.m. s navazujícími zalesněnými vrchy, vypínajícími se do výše téměř devítiset metrů. Zvlněná krajina porostlá jehličnatými lesy, střídajícími se loukami, pastvinami a poli, je bohatě zazvěřena zejména spárkatou zvěří.